تبلیغات
دو رکعت عاشقی - الماسهای سوخته
دو رکعت عاشقی
سه شنبه 31 خرداد 1390 :: نویسنده : mohanna

5 سال از سوختن صورت معصومانه ات گذشت چه كردند؟جواب نامردی رو با ید با مردونگی داد دروغ رو با راست خواهش رو بی غرور اعتماد رو بی ریا مسؤلیت رو با وجدان جواب دلمرده رو با امید و منتظر رو با نوید.

نرگس من تو هم در آتش سوختی ...

عده ای آخرین نامه های سرگشاده ی تو را از روی شیشه های بخار گرفته ی خانه ات دیده اند شاید دستخط های بچه گانه ات نخواندنی بوده است . خوش به حالت كه در بند این نیستی كه چه میگذرد؟ یك عده بعد از شما نشسته اند و از كمبود ها حرف میزنند و نسبت به اندازه ی محیط روستا حجم فاجعه را متر میكنند غافل از اینكه عمق فاجعه تا ته دل بی ریای شماست و گناه را به گردن آتش می اندازند اما آتش باید باشد تا برخی دود بگیرند و فریادتان را بدهند بنویسند بعد از كلماتی مثل وعده و هشدار یا مثل همین كتابهایی كه سوخت

بنویسند كنار بابا بعد از نان كنار بابا بعد از آب و آب از آب تكان نخورد...

شنیده ام برخی مسؤلین نقشه هاشان را زیر و رو كرده اند و میگویند همین فردا به دادتان میرسند . هنوز آن فردا از راه نرسیده است.

نرگس های من كاش قدر اوتادی ها و كریمی ها و تهرانی ها ارزش داشتید تا آقای مشایی با شما عكسها بگیرد كاش حتی قدر فرش قرمز زیر پای بازیگرانی كه از بازیگری فقط خوش لباسی و برو رو و بگوبخندهای نامحرمانه اش را فهمیده اند ارزشمند بودید ای سرمایه های آینده ی كشور.كاش قدر فوتبالیست ها با ارزش بودید كه اگر گفته اند 300 میلیون بودجه ی خریدشان است لا اقل 300 تای زیر میزی را به شما اختصاص میدادند.

زخمهای شما 5 ساله شد و 1 سال دیگر 6 ساله كه شدند كاش شما را به مدرسه ای مدرن ببرند تا بخاریهای نفتی برایتان خاطره سازی نكنند...

جواب صورتتان بماند جواب دل سوخته ی شما را چگونه باید داد؟

نوع مطلب : روزانه ها، 
برچسب ها :


نمایش نظرات 1 تا 30
درباره وبلاگ

شب های بلند بی عبادت چه کنم
طبعم به گناه کرده عادت چه گنم
گویند خداوند گنه می بخشد
گیرم که ببخشد از خجالت چه کنم
مدیر وبلاگ : mohanna
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :